Najbližšie udalosti


Posledné novinky

Futbalový turnaj jeseň 2019

Katka | 11.11.2019 14:31

Dňa 10.11.2019 sme usporiadali ďalší ročník futbalového turnaja (jesenná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorilo 5 tímov: Ulita, FC Petržalka, FC Horova, Huricanes, ŠK Slovan Bratislava. 1.miesto obsadil tím FC Petržalka , 2.miesto tím FC Horova a 3.miesto Huricanes . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Dominik Balog) a brankára turnaja (Matej Kucer).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorili 3 tímy s názvami Stroskotanci, Made in China, FC Puchry. 1.miesto obsadil tím Made in China , 2.miesto FC Puchry a 3. Miesto Stroskotanci. Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Antonín Chromík) a brankára turnaja (Samuel Kolenič).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 5 tímov s názvami: Stroskotanci, Aďo tím, Denwa, Žabičky Sv. Jur, LimoNada 1.miesto obsadil tím Stroskotanci , 2.miesto tím Aďo tím a 3.miesto LimoNada Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Jakub Hurbanič) a brankára turnaja (Emanuel Biháry).

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 72 hráčov.

Za finančnú podporu ďakujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava.

 


HALLOWEEN PARTY 2019

Katka | 05.11.2019 17:08

Cez jesenné prázdniny vo štvtok 31.10. sme zorganizovali tak ako každý rok HALLOWEEN PARTY.

Učasť prekonala naše očakávania a zabaviť sa prišlo okolo 100 detí.

Ocenili sme 3 najlepšie masky krásnymi pohármi.

Okrem pohárov si deti za svoje výtvory odniesli aj rôzne sladkosti. 

Počas programu deti súťažili v rôznych disciplínach a taktiež si mohli zatancovať na diskotéke.

Tešíme sa opäť o rok. 

 

 


Floorbalový turnaj jeseň 2019

Katka | 05.11.2019 17:01

Dňa 30. októbra 2019 sme zorganizovali 13. ročník floorballového turnaja (jesenná časť).

Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 3 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež od 10-13 rokov, kategória od 14 do 16 rokov a kategória 17 a viac.

V kategórii detí 10-13 rokov sa vytvorili 3 tímy (FC Dolphins, FC Šarks, Devínska Hurricanes). Všetky deti sa snažili o čo najlepšie umiestnenie.  Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Matúš Malý) a najlepšieho strelca turnaja.(Milan Godál). 1. miesto obsadil tím DNV Hurricans , 2. miesto FC Dolphins  a 3. miesto FC Šarks.

V staršej kategórii 14 – 16 rokov sa vytvorilo 6 tímov s názvami ( Ošípané, IBF Becher Innerbandy, IBK Chrusty, Zvárači, Krpci, Stroskotanci) Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankára (Jakub Haverla) a strelca turnaja.( Roman Chovan). 1.miesto Ošípané , 2.miesto Zvárači   , 3.miesto IBF Becher Innerbandy  .

V kategórii 17 a viac sa zúčastnilo 8 tímov: Dream Tím, , Ošípané, Starboyz, Dream Team DNV, Dievča ty žiariš, IBF Becher Innerbandy, Mariánsky Bošável, IBK Chrusty. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Jakub Kelecsényi) a najlepšieho strelca turnaja (Denis Hatvany). 1. miesto obsadil tím IBF Becher Innerbandy , 2. miesto obsadil tím Starboyz a 3.miesto obsadil tím Dream Team DNV  .

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 115 hráčov.

Za finančnú podporu ďakujeme Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava.

Za požičanie floorbalových mantinelov ďakujeme floorbalovej škole Galaktikos a za občerstvenie ďakujeme Pizza Grande DNV. 

 


Turnaj Americkej Ambasády v Prahe

Katka | 07.10.2019 17:33

Cez víkend 5. a 6. októbra sa aj naši dobrovoľníci zúčastnili turnaja v slowpitch spolu s hráčmi z Americkej Ambasády a zo školy QSI vytvorili tím. 


Jabĺčkové hodovanie 2019

Katka | 07.10.2019 13:53

Aj tento rok sme sa zúčastnili akcie Jabĺčkové hodovanie, na ktorom sme mohli predávať jablkové dobroty od rodičov, detí a trénerov, ktorí nás týmto spôsobom podporili. 

Počasie nám síce neprialo, naštastie sme mali mokrú alternatívu a mohli sme byť v Istracentre.

Všetkým veľmi pekne ďakujeme. 

 

 


Nábor detí na školách v DNV

Katka | 04.09.2019 15:18

Aj tento rok oslovujeme deti aby sa zapojili do nášho programu.

Máme v ponuke nie len športové aktivity ale aj vzdelávacie aktivity.

Okrem baseballu aj floorbal, fitnes a pohybový krúžok.

Už teraz sa na všetkých tešíme.


Slowpitch Old Stars turnaj v Trnave

Katka | 19.08.2019 12:08

GSI Slowpitch tim odchadza z Trnavskeho Slowpitch Krigel turnaja zo skore 2 vyhry a 3 prehry. Vykonovo sa vsak bolo na co pozerat.

Zapasy proti favoritom sme odohrali viac ako vyrovnane a uplne posledny zapas sme prehrali az v predlzeni. Kazdy vsak zo seba vydal svoje maximum s teamspirit bol priam hmatatelny.

Dakujeme aj nasim uz vernoskalnym fanusikom alias decka z Trnavy, Prievidze a Nitry :)

Dakujeme Trnave za pozvanku na turnaj a urcite sa vidime aj v dalsej sezone! Matovi Benovi prajeme skore uzdravenie prasknutej kosti.


Priateľský dvojzápas v slowpitch v Trnave

Katka | 16.08.2019 15:31

10.8.2019 si náš tím zmeral sily v dvojzápase v slowpitchi so zmiešaným tímom z Trnavy. Jeden zápas naši vyhrali a jeden prehrali.

Najbližšie nás čaká slowpitch turnaj 17. 8.-18.8. 2019  v Trnave. 


Denný tábor v Devínskej Novej Vsi

Katka | 29.07.2019 13:47

V týždni od 22.7. - 26.7. 2019 sme zorganizovali denný tábor pre deti v Devínskej Novej Vsi. Tábora sa zúčastnilo 22 detí. Pripravili sme pre nich bohatý program od športov (basebal, futbal, florbal, vybíjaná, kickbal, basketbal), angličtiny, opekačky , výletu na Schloshof, kúpania až po skákací hrad.

Ďakujeme za pomoc všetkých trénerom.

Za materiálnu pomoc ďakujeme PIZZA GRANDE DNV a Favor. it.

 

 


23. BASEBALL -SPORTS - ENGLISH CAMP 2019

Katka | 15.07.2019 13:59

V prekrásnom prostredí Hornej Nitry sa uskutočnil 23.ročník športovo – anglického tábora (baseball campu) pre deti v dňoch 29.6.-7.7.2019 v rekreačnom zariadení Hlboké nad Bojnicami, záujem zo strany detí a rodičov bol veľký. Cieľovou vekovou skupinou boli deti vo veku 7-18 rokov. Tábora sa zúčastnilo 106 detí zo Slovenskej republiky a 2 detí spojených štátov amerických, 1 dieťa z Českej republiky a 1 dieťa z Belgicka. Na riadny priebeh tábora dozeralo dospelých 46 – trénerov, asistentov trénerov, prekladateľov, organizátorov a dvaja zdravotníci ( 15 Severoameričanov, 5 tréneri z Belgicka a 26 Slovákov)

Cieľom projektu bolo vyplniť voľný čas detí zmysluplne športovým (baseball, basketball, voleyball, floorball, futball, stolný tenis), kultúrnym (večerné posedenia pri táboráku s hudbou a spevom, ohňostroj, večerné zábavné hry tzv. crazy games, koncert a vystúpenie rapera Martina), vzdelávacím (hodiny angličtiny zábavnou formou rôzne súťaže, hry) i etickým programom (večerné vyhodnotenie dňa s príbehmi a ponaučeniami). Každé ráno bol presne stanovený program, ktorý bol na konci dňa vyhodnotený. Všetci mali pocit, že týždeň ubehol veľmi rýchlo a prejavili záujem , aby tábor býval v budúcnosti dlhší. V rámci večerného programu sa každý večer niektorí z trénerov zo Slovenska aj z USA podelili o svoj životný príbeh , porozprávali nám čo to o sebe, svojom živote v USA, svojich športových skúsenostiach a povzbudil deti aby na sebe pracovali a šli si za tým čo ich baví. Na konci týždňa sme si rozdávali fotky s baseballovými kartičkami. Campová kapela každý večer hrala na hudobných nástrojoch rôzne populárne pesničky a taktiež spievali campovú hymnu.

Deti sa od prvého dňa rozdelili do ôsmych tímov. V týchto tímoch cez týždeň trénovali baseball na záverečný víkendový turnaj, zúčastnili sa olympiády kde súťažili medzi sebou v rôznych športoch ako sú basketball, floorbal, flag futbal, voleyball. Na konci dňa sme mali vyhodnotenie poradia. Okrem olympiády si deti v týchto tímoch zasúťažili aj v hre „Môj tréner varí lepšie ako tvoj“ a Nočný pochod/Pevnosť Boyard, ktorý mal tak ako po minulé roky veľký úspech. Ako každý rok tak 4. júla na deň nezávislosti sme mali fantastický ohňostroj spojený s diskotékou. Prvý večer po zoznámení deti súťažili v tímoch o možnosť vybrať si z 8 dresov, podľa toho ktorí sa im najviac páčil. V stredu sa deti s vedúcimi vybrali na Vyhliadkovú vežu „Čajka v oblakoch“ a zahrali si hru tzv. scavegerhunt, tu museli splniť 22 úloh, ktoré sme na konci dňa tak isto vyhodnotili. V piatok a v sobotu deti a trénerov čakal záverečný turnaj v baseballe. V sobotu večer sme vyhodnotili 1,2,3 miesto turnaja a ocenili medailami. Takisto sme ocenili campera týždňa . Z každého tímu tréneri vybrali 1- 3 deti a tie vytvorili tzv. All star tím a títo si potom v rámci exibičného zápasu zahrali proti trénerom. Na konci týždňa sme si volili taktiež trénera týždňa. Deti si mohli zahlasovať , ktorých z trénerov majú najradšej. Prvý traja získali krásne sošky. Väčšina detí by chcela pracovať v baseballových krúžkoch i počas školského roka a tiež chodiť na pravidelné víkendy táborníkov, ktoré počas roka organizujeme.

Z hodnotenia všetkých účastníkov vyplýva, že tábor splnil naše očakávania. Deti, ktoré sa ho zúčastnili sme oslovili na konci tábora anketou, ktorá mala zistiť , čo sa im v tábore páčilo a čo nie, aby sme mali spätnú väzbu , ktorá nám zabezpečí zvyšovanie kvality tábora. Z prieskumu vyplýva 99 % spokojnosť detí s táborom, pripomienky budú zapracované do ďalšieho ročníka baseballového tábora.

Za finančnú podporu ďakujeme sponzorom z USA, Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava. Za podporu ďakujeme Technickým službám mesta Prievidza (využitie ľahkoatletického areálu na S. Chalupku), p. riaditeľovi Pásovskému za možnosť využitia telocviční v prípade nepriaznivého počasia, firme Polysystem, p. Jirkovi Pospíšilovi za pomoc pri preprave vecí do tábora a z tábora, McDonald ´s Prievidza za pitný režim a p. Elze Dadíkovej za celkovú pomoc pri organizovaní tábora.