Program: hry , súťaže, Secret Santa, občerstvenie, kofola, pizza, disco

vstupné: zabalený darček (max. v hodnote 3 Eur, prípadne niečo čo máte doma a už to nechcete:) na hru Tajný Santa)

Mikuláš pre deti z DNV v F-centre 2018

Katka | 13.12.2018 15:11

Referát sociálnych vecí MU DNV organizoval 7.12.  mikulášsku akciu pre deti zo sociálne znevýhodnených rodín. Program podujatia bol pestrý.

Akcia začala predstavením bábkového divadla Morgonrock , pokračovala tvorivými dielničkami, maľovaním na tvár a športovými aktivitami pre deti.

Potom prišiel Mikuláš, čert a anjeli a rozdávali deťom balíčky. My z GoodSports sme pre deti pripravili rôzne súťaže a hry.

Sme radi, že sme sa tejto milej akcie mohli zúčastniť u po 4krát.

Mikulášska párty 2018

Katka | 13.12.2018 15:04

6.12. prišiel do klubu Mikuláš, Čert a Anjel. Rozdal deťom balíčky a deti si zasúťažili v crazy games.

Futbalový turnaj jeseň 18.11.2018

Katka | 19.11.2018 14:26

Dňa 18.11.2018 sme usporiadali ďalší ročník futbalového turnaja (jesenná časť). Turnaj sme opäť odohrali v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v troch vekových kategóriach deti 10-13 rokov, 14-16 rokov a 17 a viac rokov.

V kategórii detí vo veku 10-13 rokov sa vytvorilo 6 tímov: Blue Boys, FC Nám sa nechce, FKM Žraloci, The Winners, Street players, FKM Delfíni . 1.miesto obsadil tím FC Nám sa nechce , 2.miesto tím FKM Delfíni a 3.miesto Blue Boys . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Matej Kaniansky) a brankára turnaja (Matej Kucer).

V kategórii 14-16 rokov sa vytvorilo 5 tímov s názvami Cigáni – Biely, Commufity, FC Pomalí chlapci, FC Nám sa nechce, Dream Team. 1.miesto obsadil tím Commufity , 2.miesto FC Nám sa nechce a 3. miesto Dream Team . Miesta boli ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (David Balog) a brankára turnaja (Jozef Balog ).

V kategórii 17 a viac rokov sa vytvorilo 6 tímov s názvami: Pukači, FC Pomalí chlapci, Commufity, Gumkáči, Dream team, Červený. 1.miesto obsadil tím Commufity , 2.miesto tím Dream Team a 3.miesto Gumkáči. Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho strelca (Števo Bernád) a brankárku turnaja (Miška Ščepánková).

Futbalového turnaja sa zúčastnilo dokopy 91 hráčov.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalší ročník.

Floorbalový turnaj jeseň 4.11.2018

Katka | 11.11.2018 14:55

Dňa 4. novembra 2018 sme zorganizovali 12. ročník floorballového turnaja (jesenná časť). Turnaj sa odohral v telocvični v Základnej škole Ivana Bukovčana 3, v 3 vekových kategóriach a to kategória detí a mládež od 10-13 rokov, kategória od 14 do 16 rokov a kategória 17 a viac.

V kategórii detí 10-13 rokov sa vytvorili 3 tímy (FC nám sa nechce, Romanovci, Abstinenti). Všetky deti sa snažili o čo najlepšie umiestnenie. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Jaroslav Seleštiansky) a najlepšieho strelca turnaja.(Dominik Daubner). 1. miesto obsadil tím FC nám sa nechce , 2. miesto Romanovci a 3. miesto Abstinenti .

V staršej kategórii 14 – 16 rokov sa vytvorili 3 tímy s názvami (Abstinenti, Šimonovci, Ošípané) Miesta boli opäť ocenené medailami a ocenili sme aj najlepšieho brankárkára (Dominik Morávek) a strelca turnaja.(David Richter). 1.miesto Abstinenti , 2.miesto Šimonovci , 3.miesto Ošípané .

V kategórii 17 a viac sa zúčastnilo 5 tímov: Dream Tím, Mariánsky Bošável , Ošípané, FBC Dragons BA, Sharknado. Miesta boli ocenené medailami, okrem miest sme ocenili aj najlepšieho brankára (Patrik Gašparík) a najlepšieho strelca turnaja (Vladimír Filípek). 1. miesto obsadil tím Mariánsky Bošável , 2. miesto obsadil tím Dream Team a 3.miesto obsadil tím Sharknado.

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 64 hráčov.

Halloween párty 2018

Katka | 11.11.2018 14:47

30. 10. v utorok cez jesenné prázdniny sme pre deti pripravili Halloweensku párty u nás v klube. Súčasťou akcie bola diskotéka, súťaže a oceňovanie najlepších masiek.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli s prípravou a všetkým deťom a trénerom, ktorí sa zúčastnili.